Parasole reklamowe składane z nadrukiem/logo

To często zabierane ze sobą akcesorium wynaleziono już ponad cztery tysiące lat temu i to jeszcze przed naszą erą, a jego modele, formy i zastosowanie zmieniały się wraz z upływem czasu. Czy to przed deszczem czy przed słońcem, długie, składane parasole ochronią nas z wysoką skutecznością – w końcu nie bez powodu używamy ich także i dzisiaj!

Dla większości są raczej po prostu przydatnym dodatkiem na deszczowe lub zanoszące się na opady dni, a dla innych – schronieniem przed niechcianymi słonecznym światłem oraz emitowanymi przez nie ultrafioletowym promieniami. Nieważne jest, do czego ich używamy – ważne, że skutecznie nam służą. To dlatego też oferta naszego sklepu to szeroki wybór wśród zróżnicowanych, składanych modeli tego nieprzemakalnego akcesorium.

Parasole składane i długie

Są tu modele długie oraz krótkie, do złożenia i schowania w podręczną torbę, plecak, a nawet kieszeń kurtki. Wszystkie wyposażone są w mechanizm składania, który pozwoli na szybką reakcję na niezapowiedzianą zmianę pogody. Dzięki temu dopasujemy parasol wprost idealnie i zgodnie z własnymi oczekiwaniami.

Wypromuj swoją firmę przy pomocy parasola!

Parasole to również doskonała forma reklamowa. Możemy z łatwością wyobrazić sobie zatłoczoną ulicę podczas letniej mżawki – nadrukowana na ich powierzchni reklama będzie doskonale widoczna. Ponadto są to również pożyteczne firmowe gadżety na reklamowe eventy firmowe, takie jak imprezy plenerowe, wystawy, targi pracy czy wydarzenia biznesowe.

Nadruki umieszczamy najczęściej na zewnętrznej stronie parasola, gdyż jest to część o wiele łatwiej dostrzegalna, a przy tym – skuteczniejsza reklamowo.

Techniki, jakimi wykonujemy nasze reklamowe nadruki logo na parasolach składanych:

– sitodruk, wykorzystujący wyspecjalizowany szablon z siatką i naniesieniu za ich pomocą pożądanych wzorów

– sublimacja, posługująca się metodą z użyciem druku cyfrowego oraz specjalnym rodzajem atramentu

– grawer, czyli laserowe wypalenie określonego motywu, na przykład nadruku logo, przy pomocy wiązki światła oraz działaniu wysokiej temperatury