Grawer na parasolach reklamowych

W celu naniesienia napisu, logotypu lub dowolnej grafiki na gadżet promocyjny wykorzystuje się różnorodne techniki. Jedną z nich jest grawer na parasolach reklamowych, którego stosowanie jest związane z licznymi zaletami. W przeciwieństwie do innych metod nanoszenia nadruków nie używa się go na czaszy, a na drewnianej rączce. Zaleca się więc pod tym względem minimalizm, jako że nie ma tu zbyt wiele miejsca na obszerne napisy lub grafiki. Zapraszamy zatem do sprawdzenia szczegółowych informacji na temat tej techniki znakowania gadżetów reklamowych.

Estetyczny i czytelny grawer na parasolach

Dużą zaletę stanowi fakt, że taka forma może być wykonana zarówno na zwykłym jednokolorowym produkcie, jak i takim z materiałem zadrukowanym z wykorzystaniem dowolnej techniki. Wówczas gadżet będzie w każdym szczególe związany z identyfikacją wizualną danej firmy, co zwiększy szanse na jej lepszą rozpoznawalność. Z kolei w przypadku naniesienia go na rączkę standardowego artykułu przeciwdeszczowego, pozbawionego dodatkowego znakowania, efekt końcowy będzie cechować się subtelną elegancją i dyskretną reklamą marki.

Należy więc mieć na uwadze fakt, że parasol z grawerem musi mieć klasyczną drewnianą rączkę. Metoda ta nie sprawdzi się bowiem w przypadku składanych egzemplarzy z plastikowym uchwytem, gdyż jest to nieodpowiednio tworzywo, na którym nie ma wystarczająco dużo miejsca.

Funkcjonalność i elegancja – parasol reklamowy

Podstawowym atutem takiego rozwiązania jest jego użyteczny wymiar. Naniesienie grawera nie wpływa bowiem w żaden sposób na funkcjonalność produktu i jego wygodę w użyciu – w dalszym ciągu będzie on zapewniać ochronę przed deszczem lub innymi czynnikami atmosferycznymi. Zyska za to subtelny i wysmakowany akcent promocyjny pozytywnie wpływający na rozpoznawalność firmy.

Jest to świetna alternatywa dla nadruków na materiale parasola, polecana szczególnie dla tych z Państwa, którzy cenią sobie eleganckie i minimalistyczne rozwiązania w zakresie reklamy. Zapraszamy zatem do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów dotyczących grawera na przeciwdeszczowych gadżetach promocyjnych.