Parasole przeciwdeszczowe z nadrukiem

To akcesorium na wyjścia w pochmurne dni raczej każdy ma w swoim domu. Parasole już od kilku stuleci sprawdzają się w kwestii ochrony przed opadami jak nic innego. Są lekkie, poręczne i proste w obsłudze – w końcu znajdą się zarazem modele długie, ale także małe, poręczne, idealne do torby bądź plecaka. A co jeśli na naszym przeciwdeszczowym atrybucie nadrukować jeszcze logo jako reklamę własnej firmy?

Jak parasole przeciwdeszczowe mogą stać się reklamą?

A właśnie w ten sposób, że stanowią częsty dodatek do stylizacji na deszczowy dzień, który ze względu na łatwość obsługi, można równie szybko użyć, jak i schować. Spacerując po zatłoczonym centrum miasta pod zachmurzonym niebem, rozłożone parasole potrafią całkowicie zakryć rozciągający się przed nami chodnik, a przy tym… przyciągają uwagę! Dysponują obszerną, niemal płaską powierzchnią, którą da się dostrzec nie tylko z niewielkiej odległości, ale nawet i z kilku metrów.

Parasole przeciwdeszczowe są rozpowszechnione na całym świecie, łatwo dostępne i tanie – a to ogromne plusy dla obu stron. Jako reklamujące się przedsiębiorstwo, warto zastanowić się nad inwestycją budżetu na firmowe gadżety, które można podarować Klientom lub zainteresowanym usługami branży. W końcu nie ma lepszego drobiazgu niż taki, który łączy miłe z pożytecznym.

Jakie korzyści mogą przynieść parasole reklamowe?

Przy niewielkim nakładzie kosztów umieszczenie spersonalizowanego nadruku, takiego jak logo Twojego przedsiębiorstwa, to sposób na rozpowszechnienie nazwy swojej marki. W końcu to właśnie dobra, skuteczna reklama jest kluczem do promocji, której tak bardzo potrzebują rozwijające się firmy. Jak już wspomniano, ten doskonały gadżet powinien sprawdzić się także na wielu promocyjnych, firmowych eventach.

Jak wykonuje się parasole reklamowe?

Form umieszczenia nadruku logo na parasolach przeciwdeszczowych jest wiele – nasza firma oferuje usługę sitodruku, grawerowania czy sublimacji. Dobrać można także wiele detali, jak na przykład kolor, a także cechy elementów graficznych, jakie mają znaleźć się na tym przeciwdeszczowym akcesorium. Nasza drukarka pozwala na powielanie identycznego nadruku logo w wielu kopiach.